Doğruluk Ses İşitme Cihazları San. ve Tic. A.Ş.

DOĞRULUK İŞİTME CİHAZI MERKEZLERİ

 

İşitme rahatsızlıkları ve çözümleri konusunda hizmet veren DOĞRULUK İŞİTME CİHAZLARI SAN TİC.A.Ş., işitme sorunu yaşayan kişilerin hayatlarını kolaylaştırmaya yönelik ürün seçenekleriyle ve Türkiye'de büyük şehirlerdeki şubeleriyle kurumsal hizmet vermektedir.

 

İso 9001:2000 kalite yönetim sistemine uygun standartlarda hastalarımıza en iyi ürünlerin yanı sıra en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiştir. Şirket personelimiz her yıl; teknolojik gelişmeler, dünyada ki sektörel gelişimler ve yeni ürünler ile ilgili konularda seminerlere katılmakta aynı zamanda kişisel gelişim ve hastaya doğru yaklaşımla ilgili kurslarla donatılmaktadır. Şirketimiz dünya markası olmuş en yüksek kaliteye ve teknolojiye sahip Phonak İşitme Cihazları, Bernafon İşitme Cihazları, Philips İşitme Cihazları ürünlerimiz ile kaliteli ve güvenli hizmet sunmaya devam etmektedir.

Hizmetlerimiz

Kulak arkası ve kanal içi işitme cihazları satışı

 

Dünyanın en seçkin markalarından oluşan model çeşitliliğini değerlendirerek farklı model ve tiplerde işitme cihazlarını deneme imkanı

 

Gerçek-Kulak Ölçümü ve İşitme cihazı test ölçüm cihazlarını kullanarak kullandığınız cihaz ile işitme kaybına en uygun ayarı uygulama imkanı

 

S/N Gürültü içinde konuşmayı ayırt etme skorunun tespiti

 

İşitme cihazı pili ve aksesuarları satışı
 

FM Sistemleri satış ve uygulaması

 

Serbest saha ölçümü ile işitme cihazlı eşik ölçümü

 

İşitme eşiklerinin ölçümü (odyometrik ölçüm)

 

Doğruluk İşitme, işitme sorunu yaşayan kişilerin, durumun olumsuz etkilerini karşılaşmadan, yaşam kalitelerini düşürmeden hayatlarını idame ettirebilmeleri için dünyanın en iyi işitme cihazı markalarıyla çalışmaktadır.

 

Su, nem ve darbelere karşı dayanıklı, küçük-büyük tüm kullanıcıların rahatlıkla kullanabileceği işitme cihazlarımız Eskişehir işitme cihazları ve Bursa işitme cihazları merkezlerimizde sürekli yükselen bir müşteri memnuniyeti skalasına sahiptir.

 

Doğruluk İşitme Merkezleri, Dünya işitme cihazları teknolojilerinin geliştirdiği en son teknolojiler ve en kaliteli ürünlerin toplandığı markalarla çalışmaktadır. Kalabalık ortamlardan, TV izlediğiniz, müzik dinlediğin anlara kadar birçok farklı dinleme ortamına uyum sağlayan cihazlarımız bizi İstanbul işitme cihazları merkezleri arasında lider konuma getirmiştir.

 

İstanbul'da, Eskişehir’de ve Bursa'da yer alan merkezlerimize gelen konuklarımız, işitme cihazlarıyla tanışmadan önce bölgenin en iyi odyologları tarafından, gerçek kulak ölçüm cihazlarımız ile muayeneniz sağlanmaktadır. Ardından işitmenizi destekleyecek veya sağlayacak, kolay kullanabileceğiniz işitme cihazlarımız ile tanışmanız sağlanacaktır.

Markalarımız